Hakkımızda

Kuruluş

2018

Yetkili Satıcı

Wellfarma

Üretim Yeri

TÜRKİYE

Silveres Gümüş Göğüs Ucu Kapakları, 2018’de Türkiye’de girişimci bir anne tarafından geliştirilmiş ve üretilmiştir.. Dünyanın pek çok ülkesinde emziren anneler arasında çok popüler olan Silveres gümüş göğüs kapağı, tamamen yerli bir üretim olmasıyla da emziren anneler ve anne adaylarının bir numaralı tercihi oldu.

2020 yılı itibariyle de Wellfarma güvencesiyle emziren anneler ve anne adaylarının yanında olmaya devam ediyor.


Yeni doğum yapmış bir anne olarak acılarımı dindiren bir ürün haline geldi. Ben ve bebeğim artık daha mutluyuz.
Şikayetlerimi bilen bir arkadaşımın araştırması ve hediye olarak almasıyla tanıştığım bu ürünü tüm emziren annelere tavsiye ediyorum.
Piyasada bulunan birçok ürünü denedim ama en memnun olduğum ürün kesinlikle Silveres oldu. Yerli üretim olması da tercih etmeniz için iyi bir sebep.
Emziren anneler ile yaptığımız görüşmeler ve aldığımız geri dönüşlerle sürekli olarak geliştirmeye devam ettiğimiz Silveres koruyucu gümüş kapaklar, her geçen gün binlerce annenin tercihi olmaya devam ediyor. Girişimci bir annenin çabalarıyla tamamen yerli üretim olarak hizmetinize sunulan ürünümüz ile asla yalnız kalmayacaksınız.

Koruyucu gümüş kapak nasıl kullanılır, ne işe yarar ve nasıl temizlenir gibi tüm sorularınızın cevaplarını Koruyucu Gümüş Kapaklar Hakkında içeriğimizde bulabilirsiniz.

Memnun musunuz?
Tavsiye eder misiniz?
Şikayetleriniz geçti mi?
Yalnız değilsiniz!